Menu
Your Cart

Our Story

2022 Mart ayında, herkesin kendi tarzına uygun; canlı ve aktif şıklığı, yine kendi özgün seçimleriyle buluşturması için hayata geçen Joyous Life günlük yaşamın her anında hissedeceğiniz enerji dolu bir şıklığı doğal taşların uyumuyla yorumluyor. Kişiye özel ayrıcalığın, özgünlük ve canlılık gustosuyla buluştuğu tasarımlarımız, gündelik yaşamın içinde fark yaratan bir imza niteliği taşıyor.

Tasarımlarımız; çizginin dışına çıkacak cesareti, eğlenceli ve enerjisi her an hissedilecek bir yaklaşımla bir araya getirerek herkesin kendi stiline özel bir dokunuşla özenle seçilmiş parçalardan oluşuyor. Doğadan aldığımız ilham, Joyous Life farkını ortaya koyuyor. Her an, her yerde kendini özel hissetmek isteyenlere ayrıcalıklarla dolu, birbirinden özgün tasarımlarımız kadın emeğinin ve yaratıcılığının, doğal taş enerjisiyle eşsiz bir buluşması.

Joyous Life, bir hayalin ve tutkunun hikâyesini yazmaya; ayrıcalıklı, özgür ve hayatın enerjisini hissetmenin cazibesini yansıtmaya devam ediyor. Kişiye özel parçalardan oluşan kendi hikâyesini yaratan her koleksiyonumuz, kalbinize ve oradan en özel anlarınıza dokunacak. Her tasarımla kendi tarzınızı; fonksiyonel ve eğlencenin muazzam uyumuyla yansıtacak, ayrıcalığınızdan söz ettireceksiniz.